אטרקציות לאירועים 

קוסם ליום הולדת זה אלחנן בר

מחפשים אטרקציה חדשה ומלהיבה למסיבת יום ההולדת של אחד הילדים או של בן הזוג? מעוניינים להפתיע את האורחים שהזמנתם ליום ההולדת עם מופע קסמים מרתק ובלתי נשכח? אם כן, כדאי לכם להזמין את מופע הקסמים של אלחנן בר. קוסם ליום הולדת משדרג את המסיבה והמופע שלו נחשב לאחד משיאי האירוע. ניתן להזמין מופעי קסמים שונים או לשלב בין קסמים חדשים שאף אחד לא מכיר לבין מופע להטוטים ומופעי אשליות מיוחדים. לכן, אם אתם מחפשים דרך מקורית ומפתיעה להפוך את מסיבת יום ההולדת לחוויה ייחודית כדאי לכם להזמין את מופע הקסמים של אלחנן בר.

מופע קסמים סוחף ועוצר נשימה

כדאי לדעת כי אלחנן בר מציע מופע קסמים מרתק, סוחף ועוצר נשימה. ניתן להזמין מופע קסמים האורך כ- 45 דקות ומתאים לכל גיל, אך מומלץ מגילאי חמש ומעלה, או להזמין הפקה ארוכה הכוללת מופע של קסמי קלוז אפ, בתחילת האירוע, הקסמים מתבצעים מול עיני האורחים, במרחק נגיעה מאפם ואל מול עיניהם המשתאות. בהמשך המסיבה אלחנן בר מציע את המופע המרכזי שנחשב לשיא הערב ומסיבת יום ההולדת, ובמהלכו חתן השמחה מסייע לקוסם ולוקח חלק פעיל במופע. כמו כן, ניתן לשלב במסיבת יום ההולדת סדנאות קסמים ולהטוטים וליהנות מאירוע מושלם ובלתי נשכח לאורך זמן.

התאמת המופע למקום

קוסם ליום הולדת מתאים את המופע בהתאם לכמות וגיל המשתתפים, ועל פי מגבלות טכניות כמו מקום, כלומר, האם המופע מתקיים בתוך הבית, באולם סגור או בגינה. בהתאם למקום יגיע אלחנן בר עם כל הציוד הנדרש, לרבות תפאורה ומערכת הגברה, וידאג לרתק את הצופים עם מופע קסמים משובח ברמה בינלאומית. המופע כולל קסמים מדהימים, אשליות ולהטוטנות בשילוב הרבה קצב ותנועה.

Related posts

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?