חגיגת יום הולדת לילדים בחדר בריחה

ימי הולדת הם תמיד סיבה טובה למסיבה, במיוחד כאשר מדובר על ילדים שבאמת שמחים להתבגר ולגדול בשנה, ומתמלאים בביטחון עצמי לאור המאורע המרגש בעבורם. המצב כיום בכל הקשור למסיבות יום הולדת הוא מאוד משמח. זאת מכיוון שכיום יש אינספור אפשרויות לחגיגת יום הולדת לילדים. היום כל ילד רוצה שתהיה לו מסיבת יום הולדת מיוחדת. דרך ייחודית לחגוג יום הולדת עם החסרים, היא ללכת אל חדר בריחה לילדים. זה יסדר לחתן השמחה וחבריו בילוי מהנה וייחודי.

מה זה חדר בריחה?

חדר בריחה זה בילוי שיכול להתאים מאוד לילדים. מדובר על חדר, אליו נכנסת קבוצת שחקנים. המטרה של השחקנים היא לצאת מהחדר במהירות האפשרית, תוך פחות מ-60 דקות. הדרך לצאת מהחדר, היא באמצעות פתרון חידות ואיסוף רמזים. ככל שמתקדמים במשחק, החידות עולות ברמת הקושי שלהן. לכל חדר יש סיפר רקע משלו, וכל החידות, הרמזים, וכמובן העיצוב והתפאורה של החדר מתחברים לסיפור הרקע הייחודי. הסיפור יכול להיות בריחה מכלא בארצות הברית בשנות ה-50, בריחה מחדר ממולכד שעלול להתפוצץ, וכדומה. לא תאמינו אילו נושאים יצירתיים ומעניינים יכולים להיות לכל חדר בריחה לילדים.

מתאים במיוחד לילדים

חגיגת יום הולדת בחדר בריחה מתאימה במיוחד בעבור ילדים. בראש ובראשונה, ישנם חדרי בריחה לילדים שמותאמים במיוחד עבורם, הן מבחינת סיפור הרקע שמדבר לילדים, והן מבחינת רמת הקושי של החידות שמותאמת בעבורם. גם המהות של חדר הבריחה יכולה להתאים מאוד לילדים. מדובר על משימה שקבוצת חברים מבצעת יחד. חדרי בריחה מפתחים את הדמיון, מה שמאוד מתאים ומהנה בעבור ילדים במיוחד. אין ספק החברים ייהנו במיוחד מפעילות שמותאמת במיוחד בעבורם.

חגיגה שהיא מעבר לכיף

בראש ובראשונה, חדר בריחה לילדים הוא פעילות של כיף והווי קבוצתי של החברים. אבל, חדר בריחה לילדים הוא גם הרבה מעבר לכך. כל חגיגת יום הולדת מתיימרת להיות כיפית. אבל חגיגה בחדר בריחה היא גם פעילות שמלמדת את הילדים ומקנה להם יכולות חשובות. מדובר על פעילות שמפתחת את הדמיון בצורה מאוד משמעותית. בנוסף, מדובר על שיעור בעבודת צוות והתנהגות בין חברים בעת מעמד לפני משימה.