כל מיני 

וופורייזר, תשאפו לטוב ביותר

המציאות מסביבנו השתנתה בשנים האחרונות; מחקרים מדעיים שנערכו על אלפי נבדקים ולאורך שנים רבות מוכיחים לנו שוב ושוב שסיגריות מקצרות את החיים שלנו, ויותר ויותר מקומות ציבוריים בישראל (ובעולם כולו) אוסרים על עישון סיגריות בשטחם. לוואקום הזה בדיוק נכנס מוצר חדש והוא סוחף אחריו מעשנים רבים, אנחנו כמובן מדברים על הוופורייזר (מכשיר אידוי, בעברית).

ועד כמה שהמעבר מסיגריות או מג'וינטים לוופורייזרים הוא יחסית פשוט, במיוחד לנוכח היתרונות הבריאותיים שהוא מביא עמו, הבחירה וההתאמה של הוופורייזר לעצמנו יכולה להיות מאתגרת. יש היום לא מעט מכשירי אידוי לבחור מהם, כל כך הרבה עד שאפשר להסתחרר מהמבחר. החדשות הטובות הן שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הוופורייזר המתאים ביותר לחך שלהם, כי בסופו של יום זה הכול עניין של טעם.

אז רגע לפני שאתם אצים רצים לקנות לעצמכם מכשיר אידוי, הנה כמה פרטים שיוכלו לעזור לכם למצוא את המכשיר המתאים לכם ביותר.

מכשיר אידוי נייח או נייד?

החלטה הראשונה שתצטרכו לקחת היא האם אתם רוצים לקנות מכשיר אידוי נייח או נייד. וופורייזרים ניידים מזכירים מאוד בגודלם ובצורתם עט, אם כי יש גם מכשירי אידוי ניידים שמזכירים יותר קופסאות בצורתם. היחידות הניידות קלות משקל, הן ניתנות לאחסון ונשיאה בכיס או בארנק, ניתן לקחת אותם כמעט לכל מקום, אך מדי פעם צריכים לחבר אותם להטענה. מנגד, יש מכשירי אידוי נייחים שולחניים וגדולים, שיש להם כוח רב והם מציגים פונקציונאליות מתקדמת יותר. כשמם כן הם – נייחים, ומחייבים אותנו לעשן רק כאשר אנחנו בבית. וופורייזרים נייחים מתאימים מאוד לאנשים שאוהבים לעשן בבית תערובות צמחים. אבל אם אתם מחפשים מכשיר לתמציות או לנוזלים הוופורייזר הנייד הוא התשובה עבורכם.

עניין של חומר

הנושא הבא שלוב בנושא שדיברנו בו קצת קודם – בחירה של מכשיר אידוי תלויה גם במה אתם רוצים לשים במכשיר. יש וופורייזרים שעוצבו לשאת נוזלים בעוד אחרים פותחו כך שיוכלו לשאת שמן, ווקס או עשבים יבשים כמו קנאביס. אם יש לכם אישור לקנאביס רפואי למשל אז כדאי להשקיע במכשיר אידוי שנועד לכך. אבל אם אתם רוצים להשתמש במכשיר האידוי כדי להתנסות בכל מיני חומרים, אז מומלץ לרכוש מכשיר בעל מגוון אוטומייזרים (Atomizers) מודולריים שניתן להתאים לכל חומר שמתנסים בו.

איכות האידוי

בשלב הבא צריך לבדוק את איכות האידוי של המכשיר. חשוב להבין שבאופן כללי איכות האידוי היא תוצר של הטמפרטורה בחדר שבו נשמרים החומרים אותם אנחנו צורכים. צריך לבחור גם בין גוף חימום מוצק לבין גוף חימום נוזלי, כל אחד מהם יוצר חוויית אידוי שונה וכדאי מאוד להתנסות בשני הסוגים כדי להחליט מה מתאים לכם ולחומרים שאתם צורכים. גם פה זה עניין של טעם והעדפות אישיות.

שיהיה בהצלחה וזכרו, תשאפו תמיד לטוב ביותר!

Related posts

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?