אטרקציות לאירועים 

גימיקים מיוחדים לחתונה

מחפשים גימיקים מיוחדים לחתונה שלכם? רוצים להפתיע את האורחים בחתונה עם גימיקים מדליקים? אם כן, כדאי לכם להכיר את חברת זמן מסך. החברה מציעה מגוון גימיקים לאירועים שהופכים כל אירוע לחוויה מדליקה וייחודית. כדאי לדעת כי החברה מציעה גימיקים חדשניים וייחודיים המשלבים בין צילום למזכרות לאורחים, וגימיק של בלונים מעוצבים אשר הופכים את רחבת הריקודים למסיבה צבעונית ושמחה במיוחד.

מזכרת מדליקה ומרגשת לאורחים בחתונה

בכל החתונות כיום נהוג להעניק שי קטן וייחודי כמתנה ומזכרת מהאירוע. בשנים האחרונות ניתן לראות במרבית החתונות צלם מקצועי ומוכשר המביים ומתעד את האורחים מבעד לעדשת המצלמה על מנת להדפיס לאחר מכן את התמונות על מגנטים איכותיים. חברת זמן מסך לקחה את אטרקציית המגנטים כמה צעדים קדימה, והיא מציעה תא צילום יוקרתי אותו ממקמים בסמוך לרחבת הריקודים כך שהאורחים יכולים לביים בעצמם תמונות וסרטוני וידאו, להקליט ברכות מדליקות לחתן ולכלה ובלחיצת כפתור הם יכולים גם לשלוח את התמונות או הסרטונים אליהם למייל, ולשתף את הקבצים בפרופיל הפייסבוק שלהם. בנוסף האורחים בחתונה יכולים לשלוח להדפסה את התמונות שצילמו בתא הצילום וליהנות ממזכרת מדליקה מהאירוע שלכם.

חברת זמן מסך מציעה גימיקים לחתונה המשלבים בין צילום חווייתי המתבצע על ידי האורחים להדפסת מגנטים איכותיים.

החברה מציעה אטרקציה חדשה ומלהיבה הנקראת instapic- צילום אינסטגרם לאירועים. צוות החברה מניח על השולחנות מדריך עם הסבר מפורט כיצד לצלם תמונות בסמארטפון ולתייג אותם באינסטגרם תחת שם האירוע שלכם. את התמונות שהאורחים מצלמים, יחד עם תמונות של צלם מוכשר ומקצועי מטעם החברה, מדפיסים על מגנטים איכותיים ומעוצבים עם הקדשה אישית שלכם או על גבי מעמדי דופלקס מיוחדים. האורחים זוכים לחוויה מהנה ומשעשעת, למזכרת מדליקה מהחתונה שלכם, וגם אתם זוכים לתיעוד כל הרגעים הנפלאים מהחתונה שלכם מבעד למצלמות של הטלפונים הניידים של האורחים.

אטרקציה נוספת מעניינת היא מופע אש של אלחנן בר

Related posts

הגדילו את גודל הטקסט
הפעל ניגודיות?