בחירת התסרוקת המושלמת לערב החתונה שלי

לעולם לא אשכח איך התרגשתי כאשר בעלי לעתיד כרע בפניי ברך והציע לי נישואין. ככלה, היה לי חשוב ביותר שהערב יתנהל בצורה מושלמת. בנוסף, היה לי חשוב כמובן לבחור בעצמי כל אחד מגורמי החתונה. לרבות המנות העיקריות, כלי ההגשה וכמובן שאת התסרוקת האישית שלי.

ידעתי שיש לי שיער בעייתי שדורש עבודה מוקפדת וטובה. מסיבה זו, ידעתי שעליי לבחור מעצב שיער בעל וותק רב וידע בכל התחום של תסרוקות כלה וערב .  לצורך בחירת מעצב השיער המתאים החלטתי להתייעץ עם שלי, חברה טובה ונשואה טרייה בעצמה.

העצה של שלי, חברתי הטובה

"כשאני התחתנתי, היה לי חשוב ביותר להיעזר רק במעצב השיער הטוב ביותר" אמרה לי שלי. מכיוון שגם השיער שלי הוא קשה לטיפול היה לי חשוב מאד לבחור מעצב שיער מומחה ובעל וותק רב ביותר בשוק. "בנוסף , היה לי חשוב שהמעצב יעזור לי להגיע לתוצאה מהממת ומוצלחת" אמרה. "מסיבה זו, פניתי למעצב השיער הטוב ביותר שאני מכירה, מעצב שניגש לבית הלקוח ומבצע בו את עיצוב השיער הסופי והמוצלח" הודיתי לשלי על עצתה המועילה ולקחתי ממנה את מספר הטלפון של מעצב השיער המוביל.

עצתה של שלי התגלתה כטובה ביותר. מעצב השיער המקצועי הגיע לביתי והחל מבצע את עבודת עיצוב השיער שלי, של אמי ושל אחיותיי. אני חייבת לציין בשלב זה את המקצועיות הרבה של מעצב השיער, אשר היה קשוב ביותר להערותיי בכל נושא עיצוב השיער. בסופו של דבר הגענו לתוצאה מושלמת ביותר אשר החמיאה מאד למראה שלי וגם כמובן לשמלת הכלה.

ערב החתונה והמחמאות שלא אחרו לבוא

החתונה עצמה הייתה מצוינת. בעלי האהוב ואני קיבלנו אין ספור מחמאות אודות האוכל, המקום שעוצב בטוב טעם, שמלת הכלה, ויותר מכל, קיבלתי מחמאות על תסרוקת הכלה אותה בחרתי לאירוע.  חשוב לי לציין כי  תסרוקת הכלה החזיקה לכל אורכו של הערב הארוך והמרגש.

לסיכום, תסרוקות כלה וערב יש לבחור בקפידה רבה. חתונה, יש לזכור, היא מאורע גדול וחד פעמי. מסיבה זו, יש לבחור אך ורק במעצב השיער בעל המוניטין הרב ביותר בתחומו, עם שנות ותק רבות, אשר יודע לקלוע לטעם העכשווי בשוק.